تبلیغات
Cielo

Cielo
 
نویسندگان
قسمت 14 – بادی که به سوی فردا می وزد

تیم Chrome ،که مدتی است او را گم کرده اند، تلاش می کنند که سند مهمی را برگردانند ....

مروری بر قسمت های 11 تا 13

 

قسمت 15 – نامه ای به Hematite

Agate به بد ترین وجه شدیدا توسط Visuvia مورد شکنجه قرار می گیرد تا او قدرتش را در اختیار ارتش قرار دهد .... در این زمان  Hematite دفتر خاطراتی را که  Chalce برای او به جا  گذاشته را پیدا می کند .این دفتر حاوی افکار درونی و باور های  Chalce درباره ی  سربازان شبیه سازی شده است .

 

قسمت 16 – Chrome و Agate

Chrome ، Agate را از دست زندان ارتش نجات می دهد و بعد او را برای استراحت به خانه ی  Chalce می برد .در آن جا مادر بزرگ  Chalce را می بینند . او قسمت غم انگیز زندگی  Chalce را برای  Chrome تعریف می کند . با ورود Visuvia و افرادش که به دنبال Agate هستند و برای دست گیری Agate جایزه هم تعیین کرده اند ،Agate و Chrome به ناچار از خانه ی مادر بزرگ  Chalce فرار می کنند .

 

قسمت 17 – چشمانی پر از ترس

Chrome و Agate در شهری قدیمی توقف می کنند .در آن جا با پیر مردی که Agate جان او را نجات داده بود ملاقات می کنند . آنان هم چنین با مردم محل، کار می کنند و با کودکان یتیم بازی می کنند .در این زمان شورشی ها در اقدامی علیه ارتش شهر را به آتش می کشند و یکی از دختر بچه های یتیم در خانه ای گیر می افتد . Agate برای نجات دادن او از قدرتش استفاده می کند و دخترک فکر می کند که  Agate از سربازان شبیه سازی شده ای است که پدر و مادر او را کشته اند ، و از Agate فرار می کند .

 

قسمت 18 – در زیر بال ها

Agate و Chrome به Cluster E.A وارد می شوند و با کمک Beryl و Hematite به شکل دانش آموز در می آیند .

 

قسمت 19 – رابطه با آسمان ها

یک سند مهم مربوط به گروه مذهبی به  دست  شورشی ها می افتد . مدرسه ی نظامی تلاش می کند که با Cluster edge یک مسابقه با هواپیما بر گذار کند که Beryl برای لغو  محاصره ی  Cluster edgeبه دست ارتش،به عنوان رئیس شورا  اجازه ی آن را می دهد .

 

قسمت 20 – سربازان شبیه سازی شده ی سردرگم  

تیم   Chromeبا کشاورزی ملاقات می کنند که به آن  کمک می کند از دست ارتش پنهان شوند.....  Fon که به Agate در تعمیرهواپیمایش  کمک می کند و قصد دارد  در مسابقه ی هوایی با ارتش شرکت کند ، برای خرید قطعات به شهر می رود . در راه بازگشت به یک پل می رسد. نیرو های شورشی زیر پل بمب گذاری کرده اند تا آن را  در حین عبور تانک های ارتش منفجر کنند .خوش بختانه بمب قبل از رسیدن ماشین Fon منفجر می شود اما  Fon تعادل خود را از دست می دهد و در رودخانه می افتد.در این زمان افراد Chrome            سرمی رسند و او را که بی هوش شده نجات می دهند و به وسیله ی  Fon از مکان  Chrome  مطلع می شوند اما به Fon نمی گویند که Chromeرا می شناسند.

 

قسمت 21 – زمان تصمیم گیری

Fon به همراه  Agate برای Cluster edge پرواز می کنند و با وجود این که ارتش تلاش می کند برای کسب پیروزی هواپیمای آن ها را بزند ،در مسابقه پیروز می شوند .

 

قسمت 22 – عصبانیت و دل شکستگی

 باوجود این که  Cluster edgeدر مسابقه پیروز می شود،     Visuvia به وجود Agate در مدرسه  پی می برد و حملات نظامی خود به  Cluster edge را شروع می کند . در این حملات  Beryl و Fon که برای برداشتن دفتر خاطرات Chalce به انباری رفته اند به دلیل اصابت توپ به انبار بی هوش شده و در انبار گیر می افتند.   در زیر حملات ارتش  Chrome از قدرتش برای نجات دادن یکی از دانش آموزان که مخالف وجود سربازان شبیه سازی شده بود  استفاده می کند (سربازان شبیه سازی شده قدرتی بیش از افراد عادی دارند ) دانش آموز او را لو می دهد و دیگران  او را در بمباران Cluster edge مقصر دانستهو او را سنگ باران می کنند . چون Chrome یک سرباز شبیه سازی شده است به او آسیبی نمی رسد. اما  Agate به سر صحنه رسیده و از این کار دانش آموزان و ارتش به خشم می آید، نمی تواند قدرتش را کنترل کند و با آن مدرسه را نابود   می کند .

 

قسمت 23 – یک آینده

Beryl و Fon به هوش می آیند و متوجه می شوند که در انبار گیر افتاده اند. آنان  شروع به خواندن دفتر خاطرات Chalceمی کنند.این مطالب را Chalce خطاب به Hematite نوشته است . Chalceمی گوید کلیسا برای مجازات مردم یک سرباز شبیه سازی شده را برگزید و این سرباز را با خون فرشتگان، که ماده ای با خصوصیات غیر قابل تصور است، و ژن های مناسب به وجود آورد و از این سرباز یک عامل مجازات ساخت. این سرباز یا عامل مجازات شروع به تخریب و سوزاندن شهر می کند. در این بین Chalce سر می رسد و بر خلاف سایر مردم، در مقابل این سرباز مقاومت کرده و فرار نمی کند. این عامل مجازات به جلو    Chalce می آید و دست خود را قلب  Chalce فرو می کند و خاطرات  Chalce را دریافت می کند.  Chalce می گوید این عامل  مجازات  ناگهان از قدرتی که  دارد  به  وحشت            می افتد ،نابودی را متوقف می کند و از آن جا می رود. او با نام یک انسان و با خاطرات Chalce تولدی دوباره می یابد اما کامل نمی شود و نه کاملا انسان می شود و نه کاملا یک سرباز شبیه سازی شده.نام این فرد جدید  Agateاست که بر اساس خاطرات Chalce  به Cluster edge می رود ،هواپیمای Chalce ا تعمیر می کند و خلبانی می کند. به این جا که می رسد  Fon گریه می کند و به Beryl می گوید انسان(افراد کلیسا) بسیار خود خواه و جاه طلب است. Agate و Chrome بهترین دوست های من هستند و ....  در این بین Visuvia و افرادش سر می رسند و آنان را نجات می دهند و دفتر خاطرات Chalce  به دست او می افتد و برای کامل کردنAgate  برای استفاده از قدرت او مصمم تر می شود . رئیس شورشی ها به نام Rhodo در بیمارستان به سراق  Beryl  می رود و از او می خواهد که به نیروهایش بپیوندد، اما چونBeryl قبول نمی کند نارنجکی را در دست زخمی او  می گذارد ، دست Beryl را زیر پنجره رو به کوچه قرار می دهد و پنجره را روی دست او قفل می کند. هدف Rhodo این است که Beryl از شدت درد نارنجک را روی مردم بیندازد و با کشتن مردم به این باور برسد که بین او و شوشی ها هیچ تفاوتی نیست.

  Beryl در نهایت نارنجک را می اندازد اما Agate سر می رسد و با قدرت خود نارنجک را محو کرده و مانع از انفجار آن می شود  و دست Berylرا درمان می کند. Agateپس از این واقعه ناپدید می شود اما  Beryl که با انداختن نارنجک روی مردم به این باور رسیده که با شورشی ها تفاوتی ندارد به  Rhodo و شورشی ها می پیوندد.

 

قسمت 24 – پیش از ویرانی

Rhodo با سربازان شبیه سازی شده اش حملات خود را به شهر آغاز می کند . زمانی که Agate خود را به ارتش می رساند تا یک زن بی خانمان را نجات دهد ، Visuvia شروع به انتقال نفرت و حسادت خود به Agate می کند .

 

قسمت 25 – آتش مجازات به سوی فردا

Agate شروع به جذب نفرت و حسادت  Visuvia می کند و اراده ای را که Chalce در وجودش گذاشته بود شروع به ضعیف شدن می کند . Agate به عامل مجازات تبدیل  می شود و شروع به ویران کردن شهر می کند .آیا Beryl با گلوله ی مخصوصش و Chrome با خون فرشتگانش خواهند توانست راه نابودی او را متوقف کنند ؟    صفحه قبل>>[ پنجشنبه 1 فروردین 1392 ] [ 02:44 ب.ظ ] [ J.V ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :