تبلیغات
Cielo

Cielo
 
نویسندگان


) Agate Fluoriteاگیت فلوریت) دانش آموز انتقالی جدید به دبیرستان نمونه ی       Cluster edge است که  پسران خانواده های ثروتمند زیادی از کشور های مختلف برای تحصیل به آن می روند . به زودی اتفاقات غیر منتظره ی  عجیب و الهام بخش در زندگیAgate ، بسیاری از هم کلاسی ها یش  از جمله Beryl Jasper(بریل جاسپر) را تحت تاثیر قرار  می دهد .  Berylیک دانش آموز درستکار است که از خانواده اش متنفر است ،اما زمانی که می فهمد Agate دچار دردسر شده است به او و یک سرباز شبیه سازی شده کمک می کند . Agate خود را در حال دویدن پیدا می کند  و نا گهان تمام خاطرات فردی را به یاد می آور که این فرد برای او ناشناس است . Agateبا نیرویی عجیب تولدی دو باره یافته که می تواند شگفتی بیافرند .با این نیروی که دارد نه تنها ارتش که یک گروه مذبی هم دنبال اوست .

 

قسمت ها :

 

قسمت 1 – پسری به نام Agate

Agate یک پسر عجیب شاد و خوش شانس است که تازه در دبیرستان Cluster E.A

(Cluster edge) ثبت نام کرده است . Cluster E.Aیک آکادمی با پرستیژ بالاست . در مسیری که ترن Agate به  Cluster E.A می رفت،ترن  در یک نبرد هوایی بین Chalce(چالس)  و ارتش گیر می افتد . Chalceکسی است  که Agate در این ماجرا خاطرات او را به یاد می آورد. Agate  ناگهان وارد درگیری می شود و با قدرت شگفت انگیزی که پیدا کرده به آن خاتمه می دهد.

 

قسمت 2- شمشیر Beryl

Agate  قطعا ت هواپیمای شکسته اش را در حیات کارگاه اوراق سازی در بیرون از شهر پیدا می کند و به کمک مردی که قبلا او را نجات داده بود خود را  به مدرسه ی        Cluster E.A  می رساند .در آکادمی او با پسری به نام Fon(فان) که مورد زورگویی دانش آموزان مدرسه ی افسری ارتش قرار گرفته، آشنا می شود . مدرسه ی نظامی از       Cluster E.A درخواست. کرده که  در مسابقه ی سالانه ی شمشیر بازی به منظور تعیین بهترین مدرسه،شرکت کند نماینده ی Cluster E.A در مسابقات شمشیر بازی Beryl است . به دلیل نیاز زیاد مدرسه ی نظامی برای برنده شدن ،دانش آموزان این مدرسه تصمیم به قتل  Beryl می گیرند . با این وجود Beryl از این حادثه جان سالم به در می برد اما بازوی راستش صدمه می بیند .او Fon را مجبور می کند قول دهد در باره ی این حادثه به کسی چیزی نگوید. او با وجود صدمه ای که دیده است در مسابقه ی شمشیر بازی شرکت می کند .   Agateبه طرزی شگفت انگیز کمک می کند تا Beryl  از بازویش که صدمه دیده بود استفاده کند و مسابقه را ببرد .

 

قسمت 3- گلوله ی سرد

Visuvia(ویسو ویا) ،از افسران ارتش ،به مدرسه ی Cluster E.A می آید.او با پرفسور

Hematite (هما تایت) ملاقبت می کند و به او توضیح می دهد که دوست دوران دبیرستانشان

Chalce ،کشته شده است .   Visuviaهمچنین بیان می کند که مسئول تحقیق درباره ی پرونده ی Chalce است و می خواهد کسی را که به  Chalce در جنگ علیه ارتش کمک می کرده دستگیر کند .او می گوید که این فرد یونیفرم دانش آموزی داشته است . Hematite در این باره تحقیق می کند و می فهمد که تنها Agate و Beryl  در ترنی که نزدیک محل درگیری بوده حضور داشته اند . Visuviaفورا Beryl را مقصر اعلام می کند زیرا می داند این کار به موقعیت خانوادگی او لطمه وارد می کند .خانواده ی  Berylاز جایگاه خوبی در ارتش برخوردار  است .زمانی که Visuvia با  Berylو Hematite روبه رو می شود و

می خواهد Beryl را دستگیر کند ،نیروی Agate نشان می دهد که  Visuvia قاتل  Chalce بوده است .  Agateاز این موضوع بسیار خشمگین می شود و به افراد Visuvia  حمله می کند .متاسفانه Agate در این درگیری به داخل رودخانه می افتد و بی هوش می شود .

 

قسمت 4 – تیم سیاه پوش Chrome (کروم)ظاهر می شود

 

Hematite آکادمی را ترک می کند ،در حالی که ذهنش سخت مشغول شورش دوستش Chalce علیه ارتش است . زمانی که او به خانه بر می گردد ،متوجه می شود که پدرش به یکی از مراکز قدیمی ساخت سربازان شبیه سازی شده رفته است . این در حالی بود که گروه مذهبی هر نوع ملاقات با Ludwing ،رئیس این مرکز را ممنوع کرده بود .Ludwing  در دیدار با Hematite توضیح می دهد ،زمانی که نگرانی ها و احساسات عمومی ضد سربازان شبیه سازی شده افزایش زیادی پیدا کرد ،تعداد زیادی از این سربازان کشته شدند و یک پسر سرباز که همه چیز را دیده بود از مرکز او فرارمی کند .در همین زمانChrome و تیمش که به خون خواهی  Chalce علیه ارتش می جنگیدند به مرکز حمله می کنند .   زمانی که     Chromeمی خواهد Ludwing را بکشد ، Hematiteمداخله می کند وChrome ، Hematite را می شناسد . Ludwingمی گوید  Chalce طرفدار سربازان شبیه سازی شده بود(Chalce معتقد بود آنان هم مانند مردم عادی حق زندگی کردن دارند .) Chalce دراین مرکزبه Chrome     حافظه ی خود را انتقال داده و او را برادر خود کرده بود .

 

قسمت 5 - مسابقه قایقرانی

Agate که در درگیری با افراد Visuvia به داخل رودخانه پرتاب شده بود بیدار می شود و یک پیر مرد را از افتادن زیر یک دودکش نجات می دهد . پیر مرد هم برای تشکر از او ،

با وجود این که هیچ پولی نداشت اورا به شام دعوت می کند.  وقتی که صاحب رستوران پیر مرد را به دلیل نداشتن پول دستگیر می کند Agate با تلاش زیاد به پیر مرد کمک می کند تا پول غذا را پرداخت کند . سپس Agate در مسابقه ی قایقرانی شرکت می کند و چند دور مسابقه رامی برد تا این که قایقش در هم شکسته می شود .

 

قسمت 6 - پروفسور و  Fon

Fon دنبال قطعات هواپیمای Agate می گشت که به یک موزه ی قدیمی هوانوردی می رسد و آن جا به طورغیر منتظره ای با پروفسور ملاقات می کند که طرح های عجیبی در مورد کارش دارد ....

 

قسمت 7 – سفری به گذشته  

Hematite اتفاقاتی را که برای  Agate و دانش آموزان اطرافش Beryl  و Fon رخ داده را در ذهن مرور می کند . عمدتا مروری بر قسمت های قبلی .

 

 

قسمت 8 – انتخابات شورا

Fon به Beryl در انتخابات شورا کمک می کند . با این وجود ،این طور به نظر می آید که      دانش آموزان بزرگ تر و خلاق تر قصد دارند دستشان را بالا تر از آن ها بگیرند ....  تا این که Agate پیدا می شود ،در حالی که ارتش در تعقیب اوست .

 

قسمت 9 – عمارت بزرگ و روح

Agate ناگهان از خواب بیدار می شود و خود را در خانه ی Chalce می بیند در حالی که دارد برای قبر  مادر  Chalce گل می برد . او هم چنین مادر بزرگ Chalce را می بیند که با او همانند Chalce رفتار می کند .این مکان برای Agate آشنا به نظر می آید اگر چه هیچ جا و هیچ کس را قبلا ندیده و جز مادر بزرگ هیچ کس متوجه حضور او نمی شود ... آیا این یک هویت گمشده است یا یک راهنمایی است ؟

 

قسمت 10 – مسیر رسیدن به هدف   

مروری بر قسمت های قبل ،در باره ی زندگی هر شخصیت و چه گونگی رابطه آن ها با Agate.

 

قسمت 11 – احساسات قابل احترام

Beryl در مقام رئیس شورا تصمیم می گیرد درباره ی مسئله ی سربازان شبیه سازی شده صحبت کند . با این وجود با اعتراض و مخالفت اکثریت اعضای شورا مواجه می شود و مجبور می شود سکوت کند .در این حال به او خبر می دهند که مادر بیمار او فوت کرده و Beryl متوجه    می شود که خویشاوندان او قصد دارند بدن مادرش را برای تحقیقات به دانشمندان ارتش بدهند. علت آن هم این است که مادرش از ویروسی که برای کشتن سربازان شبیه سازی شده در گذشته استفاده شده بود جان سالم بود . این ویروس ساخت ارتش Grian بود که Visuvia در راس آن بود . وقتی Beryl تصمیم می گیرد که بدن مادرش را نجات دهد ،درگیر بودن مادرش،قدرت ارتش Grian و تغییراتی که رخ می دهد ، باعث می شود او آکادمی را ترک کند .

 

قسمت 12 – گریه ی  Agate

Chrome و Agate با یکدیگر آشنا می شوند و تلاششان برای رسیدن به  Cluster E.A به دلیل رویارویی با ارتش با شکست مواجه می شود .آن دو برای پناه گرفتن به یک کلیسا در آن  نزدیکی است می روند . Agate متوجه خسارات جنگ می شود که به دست ارتش ایجاد شده . ارتش به مردم بی دفاع حمله می کند .کشتار و بعد ویرانی کلیسا .او از قتل عام و خون ریزی متنفر می شود ،به ارتشی ها حمله می کند و آنان را تا نزدیکی های جنگل عقب می راند ... زمانی که آخرین مهاجم می افتد ،می افتد و  Agate از روی خشم گریه می کند ، Chrome تصویری از Chalce را در حالی که سکوت کرده پشت سر Agate می بیند .... .قسمت 13 – چیز هایی که  Chalce پشت سرش باقی گذاشت 

در حالی کهAgate شدیدا از حادثه صدمه دیده است ، بی هوش روی تخت دراز کشیده و خواهر  Rina  که یک راحبه است از او مواظبت می کند . او در جوانی قصد داشته با Chalce ازدواج کند و شاهد مرگ بی رحمانه  پدر خود بوده است. او هنوز طبیعت Chalce را در حمایت از سربازان شبیه سازی شده و حق آنان برای زندگی کردن تحسین می کند . Chromeهمچنین اعتراف می کند از زمانی که به عنوان یک سرباز ناشی  Chalce را دیده تا به امروز شدیدا تحت تاثیراو  قرار گرفته . Chalce نگرش او را تغییر داده و با دادن خاطرات خود به او ، Chrome را به برادر خودش تبدیل کرده . خواهر  Rina با پولی که پس انداز می کند از یتیمان نگه داری می کند .در این بین افراد ارتش تحت فرمان Visuvia حمله کرده ،Agate را دستگیر کرده و با خود می برند . در حالی که Agate دور می شود و به خواهر  Rina لبخند می زند ،او لبخند  Chalce را در نظر می آورد در حالی که او را برای مرگ می برند....

زمانی که ارتش در فاصله ی دور ناپدید می شود ،خورشید در میان مزارع  بی حاصل غروب می کند .   ادامه مطلب>>برچسب ها: انیمیشن،
[ دوشنبه 6 آذر 1391 ] [ 09:01 ب.ظ ] [ J.V ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :