تبلیغات
Cielo

Cielo
 
نویسندگان

Nod -32


برای آپدیت  آنلاین nod-32 antivirus 4  وnod -32 smart security 4 به آدرس یکی از دو سایت زیر رفته و  username و password  را در آنتی ویروس کپی کنید:

www.hhuu.net

http://www.don23.com

لازم به ذکر است که قبل از ورود به این دو سایت باید nod-32  را غیر فعال کرد. در غیر این صورت آنتی ویروس این سایت ها را مسدود می کند و نمی توان آن ها را مشاهده کرد.

برای آپدیت آنلاین بدون نیاز به password  و username و ،نرم افزار nod 32 یا smart security را اجرا کنید و در ستون سمت چپ بر روی setup کلیک کنید .بر روی گزینه ی Enter entire advanced setup tree    کلیک کنید.اگر چنین گزینه ای نبود بر روی toggle avanced mode کلیک کرده و yes را بزنید.و بعد بر روی  Enter entire advanced setup tree کلیک کنید.در پنجره باز شده در سمت چپ به قسمت update بروید ودر وسط صفحه بر روی edit کلیک کنید.در قسمت update servers آدرس

 http://dl.softgozar.com/eset_upd_softgozar1

را وارد کرده و add را بزنید . OK و بار دیگر Okرا بزنید.به قسمت update در نرم افزار بروید و بر روی Update Virus Signature Database کلیک کنید. آنتی ویروسبدون نیاز بهpassword   usernameو  آپدیت می شود.


برای آپدیت آفلاین nod -32   دو روش وجود دارد :

روش اول :

در هر دو ورژن بایستی فایل های آپدیت را از روی سیستم آپدیت شده بر روی سیستم دیگر کپی کرد.برای این کار:

1-  ابتدا به محل نصب آنتی ویروس آپدیت شده در درایو ویندوز رفته و تمام فایل های با پسوند dat موجود را که نام آن ها em000_32 و em002_32  و ... است را کپی کرده و در یک فولدر جدید بریزید.

2- در مرحله بعد بسته به نوع ورژن آنتی ویروس به یکی از دو آدرس زیر در کامپیوتر آپدیت شده رفته و پوشه  Updfiles  را در فولدر جدید در کنار فایل های dat کپی کنید.

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET\ESET NOD32 Antivirus

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET\ESET Smart Security

لازم به ذکر است به جای درایو c  باید درایو محل نصب ویندوز را تایپ کرد که ممکن است درایو c یا هر درایو دیگر در صورت نصب بیش ازیک ویندوز باشد.

3- از آن جا که این فایل ها در ویندوزی که در آن nod-32  فعال است قابل کپی شدن نیستند بایستی در صورت داشتن دو  ویندوزاز ویندوز  دیگر این کار را انجام داد یا با restart  کردن ویندوز کلید F8 را دائما زد تا ویندوز در حالت         safe mode  که در آن nod-32 کار نمی کند ،بالا بیاید. سپس در یکی از این دو روش فایل های dat  و پوشه ی updfiles را درست در همان مسیر هایی که  کپی کردید در سیستم جدید paste  کنید. وقتی سیستم restast  شود،              data base  آنتی ویروس آپدیت شده است.

روش دوم :

در این روش فایل NOD32view4 را از لینک زیر دانلود کرده و آن را از حالت zip خارج کرده و آن را نصب کنید ( در هنگام نصب تیک  install را بزنید)

NOD32view4

برنامه را باز کرده و از بالا سمت چپ گزینه  اول  آیکن دایره ای nod32 برای دانلود آپدیت آفلاین nod32 ورژن  4 را انتخاب کنید .از مکان new server آدرس

http://dl.softgozar.com/eset_upd_softgozar1

را وارد کرده و گزینه ی کنار آن یعنی test را بزنید.در پنجره ظاهر شده ok را بزنید.از جدول بزررگ سمت چپ server name  را روی mirror ESET v3/v4 قرار دهید و از نوار بالا آیکون مثلثی play را بزنید تا فایل های آپدیت دانلود شوند.پس از پایان به محل نصب نرم افزار رفته و در آدرس

 X:\Program Files\NOD32view4\eset_upd (درایو نصب ویندوزX)

فایل های آپدیت را با پوشه ی v4 کپی کنید و آن ها را در فولدر C:\nod که ساخته اید یا هر فولدردیگر paste کنید.توجه کنید که از محل برنامه، فایل های آپدیت را حذف نکنید تا هر بار فقط فایل های آپدیت جدید دانلود شوند.آپدیت اولیه 41 مگابایت و بقیه ی آپدیت ها بسته به این که هر روز آپدیت صورت گیرد از چند کیلوبایت تا حد اکثر 5 تا 10 مگابایت هر یک یا دو هفته یک بار است.

برای آپدیت آنتی ویروسnod32 با این آپدیت ،نرم افزار nod 32 یا smart security را اجرا کنید و در ستون سمت چپ بر روی setup کلیک کنید .بر روی گزینه ی Enter entire advanced setup tree    کلیک کنید.اگر چنین گزینه ای نبود بر روی toggle avanced mode کلیک کرده و yes را بزنید.و بعد بر روی  Enter entire advanced setup tree کلیک کنید.در پنجره باز شده در سمت چپ به قسمت update بروید ودر وسط صفحه بر روی edit کلیک کنید.در قسمت update servers آدرس  X:\Program Files\NOD32view4\eset_upd را وارد کرده و add را بزنید . OK و بار دیگر Okرا بزنید.به قسمت update در نرم افزار بروید و بر روی Update Virus Signature Database کلیک کنید.database آنتی ویروس آپدیت شده است.


Kaspersky Internet Security/Antivirus 2012کرک
Kaspersky ورژن های  Antivirus و
Internet Security 2012 مجوز یا لایسنس دوره آزمایشی (Trial) سه ماهه است که در پایان سه ماه می توان  با اجرای فایل کرک با پسوند bat و دادن key برای سه ماه دیگر مجددا آن را به صورت دوره آزمایشی (Trial) اکتیو کرد و این کار را بار ها انجام داد.
نکته :هر دو ورژن آنتی ویروس 
Kaspersky فایل bat را به عنوان ویروس می شناسند.پس بهتر است زمان کپی یا باز کردن فایل bat آنتی ویروس را exit کنید.در ضمن فقط باید key های موجود در این جا را استفاده کرد.

آموزش نحوه استفاده از کرک:

Kaspersky Internet Security 2012

1- پس از پایان دوره آزمایشی   Internet Security 2012 ، عملکرد “Self Defence” را در آنتی ویروس غیرفعال کنید. برای این کار در آنتی ویروس به قسمت settings رفته و از سمت چپ روی علامت پاکت نامه نارنجی کلیک کنید . بعد از سمت چپ روی self defense کلیک کرده و از وسط صفحه تیک enable self defense را بر دارید.

2- آنتی ویروس رو ببندیدروی آیکون Kaspersky در نوار تسکبار کنار ساعت ویندوز کلیک راست کنید و گزینه Exit رو انتخاب کنید.

3-فایل TR_KIS-12.0.0.374tr.bat رو اجرا کنید .برای اینکار حتما با یوزر مدیر یا Administrator وارد ویندوز شوید .

  برای دانلود فایل bat برای Kaspersky Internet Security روی لینک زیر کلیک کنید و آن را از حالت zip خارج کنید:

TR_KIS-12.0.0.374tr.bat

بعد از پایان عملکرد کرک، کامپیوتر ریستارت میشود.

بوسیله یکی از کلیدهای موجود در پوشه  Days 91 Trial Keys ، و بر اساس فایل راهنمای Instructions (موجود در همان پوشه) آنتی ویروس را رجیستر کنید.

برای دانلود  پوشه  Days 91 Trial Keys روی لینک زیر کلیک کنید و آن را از حالت zip خارج کنید:

پوشه  Days 91 Trial Keys

Kaspersky Antivirus  2012

1- پس از پایان دوره آزمایشی   Antivirus 2012 ، عملکرد “Self Defence” را در آنتی ویروس غیرفعال کنید. برای این کار در آنتی ویروس به قسمت settings رفته و از سمت چپ روی علامت پاکت نامه نارنجی کلیک کنید . بعد از سمت چپ روی self defense کلیک کرده و از وسط صفحه تیک enable self defense را بر دارید.

2- آنتی ویروس رو ببندیدروی آیکون Kaspersky در نوار تسکبار کنار ساعت ویندوز کلیک راست کنید و گزینه Exit رو انتخاب کنید.

3-فایل TR_KAV12_x86.bat رو اجرا کنید .برای اینکار حتما با یوزر مدیر یا Administrator وارد ویندوز شوید . توجه کنید که این فایل برای سیتم عامل 32 و 64 بیتی متفاوت است.

  برای دانلود فایل bat برای Kaspersky Internet Security روی لینک زیر کلیک کنید و آن را از حالت zip خارج کنید:

TR_KAV12_x86/x64.bat

بعد از پایان عملکرد کرک، کامپیوتر ریستارت میشود.

بوسیله یکی از کلیدهای موجود در پوشه  Days 91 Trial Keys ، و بر اساس فایل راهنمای Instructions (موجود در همان پوشه) آنتی ویروس را رجیستر کنید.

برای دانلود  پوشه  Days 91 Trial Keys روی لینک زیر کلیک کنید و آن را از حالت zip خارج کنید:

پوشه  Days 91 Trial Keys

آپدیت آفلاین Kaspersky
برای دانلود راهنمای آپدیت آفلاین این آنتی ویروس روی لینک زیر کلیک کنید:

آپدیت آفلاین Kasperskyبرچسب ها: کامپیوتر،
[ دوشنبه 6 آذر 1391 ] [ 01:47 ق.ظ ] [ J.V ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :